Login: Heslo:   registrácia 
 
 
      Realitno - obchodná agentúra
 

Našiel som 66 záznamov. Strana 4/4
začiatok   strana -1strana +1   koniec
Reg. číslo: 613045 Kancelárie v centre  
Lokalita: Žilina mesto-centrum dohodou
Popis: Na prenájom nebytové priestory nachádzajúce sa v polyfunkčnej budove pri autobusovej stanici v Žiline. Ponúkané priestory je možné využívať ako kancelárie, predajné priestory atď. V ponuke sú priestory o výmere 2 x 19 m2, 24 m2 a 32 m2. Priestory sa nachádzajú na 1. a 2. podlaží. K dispozícii sú na každom poschodí 2 x WC, kuchynský kút. Cena od 41,25/m2/rok + energie Tel.: 0905 792 385.
detail
Reg. číslo: 613019 Kancelárske priestory s parkovaním  
Lokalita: Kysucké Nové Mesto-nezaradene123 EUR/mes.včítane energii
Popis: Ponúkame do prenájmu tri kancelárie na prízemí v polyfunkčnej budove nachádzajúcej sa v priemyselnej časti Kysuckého Nového Mesta. Každá z kancelárii má výmeru 21 m2, pričom dve z kancelárii sú prepojené. Možnosť prenájmu aj po jednotlivých kanceláriach. V budove je zabezpečovací systém. K dispozícii je kuchynka, sociálne zázemie. Bezproblémový prístup a parkovanie priamo pred budovou. Cena prenájmu 123eur/kancelária/mesiac v cene sú zahrnuté energie a parkovné.
detail
Reg. číslo: 613007 Kancelárske priestory s parkovaním  
Lokalita: Žilina mesto-mesto80 EUR/m2/rok+DPH+energie
Popis: Ponúkame na prenájom kancelárske priestory nachádzajúce sa v širšom centre mesta Žilina. Priestory sú na prízemí polyfunkčného domu o celkovej výmere 50 m2. Pozostávajú s dvoch kancelárii, kuchyňského kúta, sociálne zázemia WC + sprcha. K priestorom je možné využívať saunu, bar s biliárdom, fitnes, záhradné kryté posedenie s krbom. Možnosť parkovania v uzavretom priestore.
detail
Reg. číslo: 613006 Kancelária v centre s parkovaním  
Lokalita: Žilina mesto-mesto80 EUR/m2/rok+energie
Popis: Ponúkame na prenájom kancelárske priestory nachádzajúce sa v širšom centre mesta Žilina. Priestory sú na prízemí polyfunkčného domu o celkovej výmere 78 m2. Pozostávajú s dvoch kancelárii, kuchyňky, sociálne zázemia WC + sprcha. V priestoroch je klimatizácia a alarm. K priestorom je možné využívať saunu, bar s biliárdom, fitnes, záhradné kryté posedenie s krbom. Možnosť parkovania v uzavretom priestore.
detail
Reg. číslo: 612033 Samostatný areál  
Lokalita: Žilina mesto-obchodná zóna2 033 EUR/mes.+DPH+energie
Popis: Ponúkame do prenájmu samostatný areál nachádzajúci sa v bezprostrednej blízkosti obchodného centra s vysokou frekvenciou obyvateľstva. Areál pozostáva zo zariadeného a plne funkčného apartmánu s terasou, altánu a skladov. Areál je vhodný na sídlo firmy, príp. ako prezentačný priestor produktov a služieb.
detail
Reg. číslo: 6110 06 Kancelárske priestory  
Lokalita: Žilina mesto-centrum80 EUR/m2/rok+DPH+energie
Popis: Ponúkame do prenájmu kancelárske priestory po rekonštrukcii. Na 1.poschodí 3 kancelárie o celkovej výmere 100 m2 s kuchyňkou, WC, sprcha. Na 1. poschodí 2 kancelárie o výmere 50 m2, kuchyňský kút, WC, sprcha. Na 2. poschodí veľká kancelária o výmere 50 m2, kuchyňský kút, WC, sprcha. Každý súbor kancelárii má vlastný alarm, klimatizáciu, PC sieť. V suteréne budovy je k dispozícii fitnes, spoločenská miestnosť s barom a biliardovým stolom, sauna, v záhrade zastrešené posedenie s krbom, bazén.
detail
začiatok   strana -1strana +1   koniec
Strana 4/4
* 1 EUR = 30,1260 SKK

Vysvetlívky

- výhodné   - pošli mail   - časovo obmedzené   - zmena   - fofografia   - novinka
 
 
© 2003 Pegis s.r.o.