Login: Heslo:   registrácia 
 
 
      Realitno - obchodná agentúra
 

Našiel som 4 záznamy. Strana 1/1
začiatok   strana -1strana +1   koniec
Reg. číslo: 418001 Záhradná chata so slnečným pozemkom  
Lokalita: Okres Žilina-Divina19 900 EUR
Popis: Záhradná chata v Divine na predaj. Chata je zateplená, podpivničená so samostatným vstupom, kde sa nachádza pivnica, technické miestnosti, náraďovňa a WC. Prízemie chaty tvorí spoločenská miestnosť s kuchynkou a schodmi do podkrovia, kde sú postele . Interiér chaty je s dreveným obkladom- V chate je zavedená elektrina a kúrenie je zabezpečené dvomi pieckami v chate. Na pozemku je úžitková voda a pitná voda je 1 min peši od chaty. Chata so zastrešenou terasou na posedenie celkom o zastavanej ploche 30m2 je postavená na oplotenom pozemku vo vlastníctve majiteľov chaty o výmere 427m2.. Celodenne slnečný pozemok je orientovaný na juh a poskytuje možnosti nielen odpočinku – napr. hojdačka, ktorá je pred chatou. Pozemok v príjemnom prostredí s krásnym výhľadom na okolitú prírodu a lesy je tiež vhodný a dnes už využívaný na pestovanie a nachádzajú sa tu rodiace stromy a kríky. Pre milovníkov grilovania je na pozemku funkčný záhradný gril . Chata je celoročne prístupná autom. Z autobusovej zástavky v Divine je chata vzdialená 11min peši. Okolie poskytuje možnosti turistiky, hubárčenia. Na chate je mobilný signál. Cena za túto chatu je 19.900,-Eur. Tel. kontakt : 0905 792 385.
detail
Reg. číslo: 617 049 Penzión Terchová  
Lokalita: Okres Žilina-Terchová85 000 EUR
Popis: Na predaj : penzión nachádzajúci sa v centre celoročne turisticky atraktívnej obci Terchová. V penzióne sú tri kompletne zariadené trojlôžkové izby, každá s vlastnou kúpeľňou (sprcha, umývadlo a WC), spoločenská miestnosť s jedálňou pre 10 osôb a zariadenou kuchyňou, technická miestnosť. Súčasťou objektu je priestor vhodný pre ďalšie podnikateľské aktivity o výmere 60 m2 so samostatným vstupom pozostávajúci z otvoreného priestoru s výkladom, skladom, technickej miestnosti, 2 x WC. Možnosť parkovania pri objekte. Cena : 85.000,- Eur. Ďalšie informácie Vám radi poskytneme na tel. č. 0905 792 385. V prípade záujmu vybavíme úver na kúpu tohto penziónu.
detail
Reg. číslo: 415002 Záhradná chata Žilina Dubeň  
Lokalita: Žilina blízke okolie-Budatín12 800 EUR
Popis: Ponúkame na predaj záhradnú chatu s pekným výhľadom na panorámu Žiliny nachádzajúcu sa v záhradkarskej osade Dubeň II. Dvojpodlažná chata o výmere 28 m2 pozostáva z dvoch pivničných priestorov so samostatným vstupom, ktoré sú umiestnené v suteréne chaty, ktorý tvorí betónový základ chaty. Chatu tvorí jedná priestranná miestnosť s dvoma vchodmi a terasou. Chata je drevená (červený smrek) a je zariadená menšou kuchynskou linkou a nábytkom. V chate je zavedená elektrina, vybudovaný komín pre kúrenie, pri chate je zdroj úžitkovej vody. Pozemok o výmere 374 m2, je upravený do troch kaskádovitých terás, na ktorých sa nachádzajú ovocné stromy, 2 x skleník. Tento pozemok je v súčasnosti v užívaní s možnosťou jeho odkúpenia. Po drobnej úprave je možné parkovanie osobného auta priamo na pozemku.
detail
Reg. číslo: 408001 Výstavba rekreačných domov  
Lokalita: Liptovský Mikuláš-nezaradene dohodou
Popis: Máte záujem o kúpu rekreačného domu v malebnom prostredí len 250 m od Liptovskej Mary ? Ponúkame Vám na odkúpenie pozemky v tejto lokalite s možnosťou zabezpečenia výstavby rekreačného domu. V každom prípade, pozemky sú rovinnaté o výmere 950 – 1350 m2, o šírke 18,5m. Prístup na pozemky je priamo zo štátnej cesty, elektrina je na pozemku. Pozemky majú platné územné rozhodnutie a platné stavebné povolenie. Pozemky je možné samozrejme odkúpiť aj jednotlivo. Cena pozemku : 50 € / m2.
detail
začiatok   strana -1strana +1   koniec
Strana 1/1
* 1 EUR = 30,1260 SKK

Vysvetlívky

- výhodné   - pošli mail   - časovo obmedzené   - zmena   - fofografia   - novinka
 
 
© 2003 Pegis s.r.o.