Login: Heslo:   registrácia 
 
 
      Realitno - obchodná agentúra
 

Našiel som 9 záznamov. Strana 1/1
začiatok   strana -1strana +1   koniec
Reg. číslo: 118001 Rodinný dom Trnové  
Lokalita: Žilina blízke okolie-Tŕnové85 000 EUR
Popis: Ponúkame na predaj murovaný rodinný dom (9 x 10 m) nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite Žilina – Trnové. Na prízemí sa nachádza chodba s halou, 2 izby, priestranná kuchyňa, kúpeľňa. Podkrovie je vhodné na ďalšiu prestavbu. Dom je z 1/2 podpivničený – plynový kotol, kotol na tuhé palivo, pivničné priestory. Dom je napojený na vodovod, plyn - ÚK, elektrinu, studňa pri dome, pripravená prípojka na verejnú kanalizáciu. Celková výmera pozemku 613 m2. V blízkosti škola, škôlka, zastávka MHD, občianska vybavenosť. Tel. 0905/792 385 V prípade záujmu vieme pre Vás zabezpečiť hypotekárny úver na financovanie kúpy tejto nehnuteľnosti a jej poistenie..
detail
Reg. číslo: 117005 Ropdinný dom s veľkou záhradou  
Lokalita: Žilina blízke okolie-Tŕnové81 500 EUR
Popis: Na predaj : murovaný dvojpodlažný rodinný dom nachádzajúci sa v tichej mestskej časti Žilina - Trnové. V dome sú štyri izby, priestranná kuchyňa, kúpeľňa, 2 x WC, práčovňa, priestranné skladové a technické priestory. Dom je napojený na elektrinu, plyn – ÚK, možnosť napojenia na vodovod a kanalizáciu. Súčasťou nehnuteľnosti je humno s garážou. Pri dome slnečný pozemok a záhrada s ovocnými stromami. Celková výmera pozemku 1.266 m2. Dom je vhodný na rekonštrukciu podľa predstáv nového majiteľa. Tel. 0905 792 385 Bezplatne vybavíme hypotéku na kúpu tejto nehnuteľnosti.
detail
Reg. číslo: 117009 Dom vhodný na bývanie aj podnikanie PREDAJ/PRENÁJO  
Lokalita: Okres Kysucké Nové Mesto-Rudinka dohodou
Popis: Ponúkame na predaj (príp. prenájom) murovaný, dvojpodlažný dom nachádzajúci sa v obci Rudinka. Dom je v súčasnom stave „hrubej stavby“ vhodný na dokončenie a úpravu podľa požiadaviek nového majiteľa. Celková výmera pozemku 1296 m2 z toho zastavané plocha 227 m2. Na pozemku je elektrina, vodovod, plyn, žumpa, spevnené parkovacie plochy. Ponúkaná nehnuteľnosť je svojou polohou a charakterom vhodná na bývanie ale aj na podnikateľské aktivity. Tel.: 0905 792 385.
detail
Reg. číslo: 116010 Rodinný dom Bôrik  
Lokalita: Žilina mesto-Bôrik330 000 EUR
Popis: Ponúkame na predaj (prenájom) rodinný dom nachádzajúci sa v tichej a vyhľadávanej lokalite Žilina – Bôrik. Na prízemí domu sa nachádza priestranná obývačka s krbom a vstupom na terasu a do záhrady, kuchyňa zariadená spotrebičmi, technická miestnosť, kúpeľňa so sprchovým kútom. Na II. NP ( z pohľadu vstupu do domu prízemie) je chodba, 3 izby, kúpeľňa, WC, veľká garáž aj pre dodávkové vozidlo. Na III. NP sú tri podkrovné izby, kúpeľňa, WC. V záhrade je posedenie s krbom, na pozemku sa nachádza aj dvoj garáž 7x8 m. Pri dome je začatá výstavba krytého bazénu 8,5 x 4,5 m. V prípade prenájmu je k dispozícii zariadenie – nábytok pre 11 osôb. Zast. pl. 204 m2, celkový pozemok 420 m2. Cena predaj 330 tis. Eur, prenájom 1650/mesiac + energie. Tel. 0905 792 385
detail
Reg. číslo: 114022 Novostavba bungalov  
Lokalita: Okres Žilina-Mojš163 000 EUR
Popis: Rodinný dom novostavba – skolaudovaný s pozemkom o výmere 800m2 v Mojši. Dom je prízemný ( bungalov ) o podlahovej ploche 151 m2 a pozostáva z predsiene, obývacej časti ( so vstupom na terasu) , ktorá je spojená s kuchyňou (možnosť predeliť), ďalej sú tam dve kúpelne, dve izby a spálňa so šatníkom s východom na terasu. Súčasťou domu je aj tech. miestnosť, špajza, odkladacia miestnosť. Dom má plynové kúrenie ( kondenzačný kotol) Okná sú trojsklá a hliníkové vstupné dvere. V dome treba dorobiť interiérové dvere, podlahy a už v cene je podľa Vášho výberu obloženie kúpelní. Okolie domu je upravené – trávnik. Na pozemku je možné postaviť garáž. Cena vrátane dorábky kúpelní je 163.000,-Eur.
detail
Reg. číslo: 114002 RD Budatín  
Lokalita: Žilina blízke okolie-Budatín92 700 EUR
Popis: Ponúkame na predaj rodinný dom postavený v Žiline - Budatíne vhodný na rekonštrukciu. Trojpodlažný dom (10 x 10) pozostáva z pivnice - garáž, práčovňa, kotolňa, technické miestnosti. Na prízemí je zádverie, veľká hala, kuchyňa, komora, dve veľké izby, kúpelňa s WC. V podkroví, ktoré má samostatný vstup je predpríprava na vybudovanie izieb. Na pozemku o celkovej výmere 993 m2 sa ďalej nachádza pivnica a hospodárska budova. Dom je napojený na všetky inžinierske siete, ÚK plyn.
detail
Reg. číslo: 113026 Dvojgeneračný dom s väčším pozemkom  
Lokalita: Žilina blízke okolie-Zádubnie dohodou
Popis: Ponúkame na predaj väčší rodinný dom, ktorý môže byť aj ako dvojgeneračný v prímestskej časti Žilina - Zádubnie. Dom je čiastočne podpivničený: práčovňa, izba, technické miestnosti, letná kuchyňa, vstup do záhrady. Na prízemí domu je zádverie so šatníkom, veľká kuchyňa s jedálňou, izba, kúpelňa s WC. Na 1.p. veľká obývačka s krbom, kuchyňa s jedálňou a veľká terasa (30 m2). Na 2. p sú tri izby s balkónom, kúpelňa s WC. Pri dome je murovaná garáž a na pozemku samostatne stojaca hospodárska stavba. V dome je rozvod ÚK na plyn aj tuhé palivo, obecný vodovod - bez poplatkov, žumpa. Veľký pozemok za domom má predpoklady k výstavbe ďalšieho domu. príp. iné využitie.
detail
Reg. číslo: 113011 Väčší dom Turie  
Lokalita: Okres Žilina-Turie130 000 EUR
Popis: Ponúkame na predaj väčší dom nachádzajúci sa v obci Turie (11 km od Žiliny, 7 km Rajecké Teplice). Dom pozostáva zo 4 izieb, 2 x kúpelňa so sprchou a WC, veľká kuchyňa s novou kuchynskou linkou. Dom je z 2/3 podpivničený. Možnosť využitia podkrovia. V dome je plynové ústredné kúrenie, nové rozvody elektriny, obecný vodovod, odpad je riešený do žumpy s možnosťou napojenia na verejnú kanalizáciu. Pri dome je veľká zastrešená terasa. Dom je vhodný aj na účely agroturizmu. Možno rokovať aj o dlhodobom prenájme. Celkový pozemok 1.165 m2. Cena 130.000 eur.
detail
Reg. číslo: 105025 Novostavba  
Lokalita: Okres Žilina-Kunerad315 342 EUR
Popis: Komfortný rodinný dom je novopostavený z guľatiny kompletne zariadený blízko kúpeľného mesta Rajecké Teplice. Dom je vzhľadom na použitý materiál teplý, presvetlený s plastovými oknami a garážou. Prízemie: zádverie so zimnou záhradou, hosťovská izba, kuchyňa so zabudovanými spotrebičmi (myčka riadu, práčka), prepojená s obývačkou , 2 x krb v obývačke a v priestore kde sa nachádza priestranná masážna vaňa, sauna, kúpelňa s masážnou sprchou a WC, technická miestnosť. Poschodie: pracovňa v galérii prepojená s výhľadom do obývacieho priestoru, spálňa, šatník, izba, kúpelňa s masážnou sprchou a WC, bidet. Na prízemí je dlažba a na celom poschodí sú podlahy z masívneho dreva v rôznych farebných prevedeniach podľa interiéru . Dom je postavený v peknom a kľudnom prostredí.
detail
začiatok   strana -1strana +1   koniec
Strana 1/1
* 1 EUR = 30,1260 SKK

Vysvetlívky

- výhodné   - pošli mail   - časovo obmedzené   - zmena   - fofografia   - novinka
 
 
© 2003 Pegis s.r.o.